Білицька МПО інформує :

Дата: 17.02.2022 09:03

Відео : https://youtu.be/EwqMUg3B1gI

За минулий 2021 рік пожежні команди смт. Білики та с. Бутенки здійснили 188 виїздів, з них Місцева пожежна команда смт. Білики здійснила: 1. На гасіння пожеж - 41 виїзд. 2. На ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод - 2 виїзди. 3. На ліквідацію наслідків надзвичайних подій природного характеру - 4 виїзди. 4. На навчання, тренування - 4 виїзди. 5. Інші виїзди - 30. Місцева пожежна команда с. Бутенки здійснила: 1. На гасіння пожеж - 32 виїзди. 2. На ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод - 2 виїзди. 3. На навчання, тренування - 2 виїзди. 4. Інші виїзди - 71.
В минулому році проводилися ремонти та підтримання пожежної техніки в постійній готовності до ліквідації пожеж та інших надзвичайних подій, ситуацій. Зміцнювалася матеріально-технічна база наших пожежних команд. Завжди раді пожежники діткам та юним рятувальникам.
Є великі плани на 2022 рік. В першу чергу підняття професійного рівня працівників пожежних команд, отримання ними професії пожежник-рятувальник. Проведення капітального ремонту будівлі пожежного депо в смт. Білики. Фарбування пожежних автомобілів, які охороняють смт. Білики та закупівля нового обладнання і спорядження... На скільки цей рік буде вдалим побачимо в січні 2023 року, коли знову будемо підводити підсумки року, що минув...