УВАГА! З 1 березня, з 00:00 годин на всій території Полтавської області заборонено продаж алкогольних напоїв.

Дата: 16.03.2022 09:31

Заборона діятиме до закінчення воєнного стану. Правоохоронці громади жорстко контролюють виконання наказу. Днями на території громади поліцейськими офіцерами громади було виявлено виробництво спиртного у приватних домогосподарствах, продукцію вилучено та знищено на місці.

В умовах воєнного стану виготовлення алкоголю в домашніх умовах і його продаж є злочином, а не адмінправопорушенням, що дозволяє поліцейським санкціоновано проводити обшуки домогосподарств.

Наголошуємо, що по всій території України заборонено продавати будь-які напої на спиртовій основі. Винні притягуватимуться до відповідальності за законами воєнного часу. Тому прохаємо громадян не стояти осторонь цієї проблеми та повідомляти до поліцейської станції про роботу «точок» продажу самогону й про осіб, які займаються самогоноварінням.

Нині необхідно думати про безпеку й порядок, допомагати нашій армії та берегти себе. Прохаємо поставитися всіх із розумінням і не порушувати заборону.Фото без опису