Сьогодні, 16 березня, у селі Кустолові Кущі Білицької ТГ провели в останню путь місцевого Героя Анатолія Казиріда.

Дата: 16.03.2022 15:46

Вранці 24 лютого росія напала на Україну по всій довжині спільного кордону, від Луганська до Чернігова, а також із території Білорусі й окупованого Криму. З повітря були обстріляні  об’єкти військової інфраструктури майже у всіх регіонах країни. Після цього розпочався рух танкових колон та живої сили вглиб території України. Збройні сили України, Національна гвардія та загони територіальної оборони розпочали чинити запеклий опір і тримають оборону до сьогодні. У більшості випадків ворог зазнавав серйозних втрат, коли намагався прориватися до Харкова, Маріуполя, Херсона, Чернігова, Києва, але і з нашого боку не обійшлося без втрат.

Сьогодні, 16 березня 2022 року, у селі Кустолові Кущі Білицької ТГ провели в останню путь місцевого  Героя  Анатолія Казиріда.

49-річний командир добровольчого батальйону «Донбас» Анатолій Казирід загинув 8 березня у Донецькій області.

Наш земляк, із 2014-го року брав участь в антитерористичній операції на Донбасі.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Герої не вмирають! Слава Україні!