Полтавщина переходить на економіку воєнного часу. Україна зламала плани агресора, але залишається ще один фронт війни – економічний.

Дата: 23.03.2022 15:39

Звертаюся до великого та малого бізнесу! Скрізь, де можете, відновлюйте, організовуйте виробництво, торгівлю, сферу послуг, пропонуючи працівникам гнучкі графіки. Це дасть людям роботу й зарплату, забезпечить надійний економічний тил.

Для цього Президент ініціював оновлення економічної моделі України. Бізнес отримує максимальну свободу: податки будуть знижені, всі регуляції прибрані, доступ до фінансів полегшений, трудові відносини лібералізовані.

Кожен із нас зараз – це частина економічного фронту. Хто може працювати та має роботу – працюйте! Все буде Україна ????????