ПОЛТАВЩИНА У КВІТНІ РОЗПОЧНЕ ПОСІВНУ КАМПАНІЮ

Дата: 23.03.2022 16:11

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін повідомив про підготовку до початку посівної кампанії на Полтавщині.

Білицька територіальна громада буде засівати поля! Місцеві аграрії повним ходом готуються до початку посівної   кампанії.

Жодних обмежень руху техніки, персоналу, насіння та добрив; забезпечення пальним; бронювання від призову механізаторів й інших працівників підприємств; жодних вилучень сільськогосподарської техніки, задіяної до робіт — на все це можуть розраховувати аграрії. Кожному держава підставить плече.

Посівну координуватиме спеціальний штаб при обласній військовій адміністрації.

Найголовніше завдання — засіяти всі поля Полтавщини. А це — 1 мільйон 400 тисяч гектарів площ. Насіння є, добрива теж. У квітні плануємо починати роботи.

Нині наші аграрії — це ще одна армія, бо на їхні плечі лягає продовольча безпека держави. Влада зробить все для того, щоб посівна відбулася в максимальних масштабах.

Тримаємо стрій. Усі працюємо на перемогу! Україна буде з зерном!Фото без описуФото без опису