До відома жителів Білицької громади та внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 05.04.2022 14:44

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року №333, щодо Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, виконавчий комітет Білицької селищної ради розпочинає прийом заяв від власників жилих приміщень приватного житлового фонду, які безоплатно розміщують в них внутрішньо переміщених осіб.

Алгоритм дій для отримання компенсації власниками жилих приміщень, які безоплатно розміщують внутрішньо переміщених осіб під час дії воєнного стану

• Не пізніше наступного дня за днем розміщення, власник житла подає заяву до виконавчого комітету Білицької селищної ради  за місцем розташування жилого приміщення з інформацією про розміщення внутрішньо переміщених осіб/припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості  (зразок  заяви додається);

ОБОВ’ЯЗКОВА НАЯВНІСТЬ ДОВІДКИ ПРО ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНОЇ ОСОБИ. У РАЗІ ЇЇ ВІДСУТНОСТІ ЗАЯВА ДО РОЗГЛЯДУ НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ.

• Для отримання компенсації власник жилого приміщення НЕ ПІЗНІШЕ 5 днів із дня закінчення звітного місяця подає до виконавчого комітету Білицької селищної ради  за місцем розташування жилого приміщення заяву за формою згідно з додатком 1 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022р. №333;

ОБОВЯЗКОВОЮ УМОВОЮ РОЗГЛЯДУ ЗАЯВИ Є ПІДТВЕРДЖЕННЯ  ПРО СПЛАТУ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ МІСЯЦЬ (квитанції, довідки та ін.), А ТАКОЖ ВІДСУТНІСТЬ БУДЬ-ЯКОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗА ПОСЛУГИ СТАНОМ НА ДАТУ ПОДАННЯ ЗАЯВИ.

• Протягом 5 робочих днів уповноважені особи виконавчого комітету  проводять перевірку (верифікацію) наведених у заяві власником жилого приміщення відомостей із відвідуванням (у разі потреби) місця розміщення внутрішньо переміщених осіб, зокрема з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання, документів, що встановлюють особу (паспорта громадянина України або свідоцтва про народження внутрішньо переміщеної особи, зокрема електронних документів), а також перевіряють дані про відсутність або наявність у заяві інформації про осіб, які отримують щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, зокрема на оплату житлово-комунальних послуг.

Перш ніж іти до виконавчого комітету Білицької селищної ради - уважно ознайомтесь з наданою інформацією, у разі виникнення питань - зателефонуйте нам для погодження пакету документів та мінімізувати кількість відвідувань.
         Отримати консультацію можна за телефонами: 0508744930.

Водночаснагадуємо, щомизавждивідкриті для Вас.

Бережіть себе та своїхрідних!

Все буде УКРАЇНА!!!

Виконавчий комітет Білицької селищної ради

(ПІБ заявника, адреса реєстрації)

ЗАЯВА

Я,_____________________________________________________________________________________________,

(прізвище, власнеім?я, по батькові (за наявності), реєстраційний номер обліковоїкарткиплатникаподатківабосерія та номер паспорта громадянинаУкраїни*)

який/яка є власником жилого приміщення приватного житлового фонду, розміщеного за адресою ___________________________________________________________________,

(місцезнаходженняоб’єктанерухомого майна)

повідомляю пробезоплатне розміщеннявнутрішньопереміщенихосіб:

Прізвище, ім’я, по батьковівнутрішньопереміщенихосіб,

Серія та номер паспорта громадянинаУкраїни (свідоцтва про народження), реєстраційний номер обліковоїкарткиплатникаподатків*

Підпис**

1.

2.

3.

4

*Крімфізичнихосіб, які через своїрелігійніпереконаннявідмовляютьсявідприйняттяреєстраційного номера обліковоїкарткиплатникаподатків та офіційноповідомили про цевідповідномуконтролюючому органу і маютьвідмітку у паспорті.

**Цимпідписомпідтверджую факт могопроживання за зазначеноюадресою, йогобезоплатність, правильністьреквізитівдокументів, щовстановлюють особу, і відсутність у мене статусу особи, яка отримуєщомісячнуадреснудопомогувнутрішньопереміщеним особам для покриттявитрат на проживання.

Зобов’язуюсь в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні на території Білицької територіальної громади.

Я,___________________________________________________________, даю згоду на обробку та зберігання персональних даних.

_________________            __________________              ________________

(дата )                                                     (прізвище, ім’я, по батькові)                                (підпис)

______  ___________________________2022р.                                                                                                   Реєстраційний номер __________________

(дата надходження заяви)                                                                                                                 ____________________________________

______________________________________                                                                                                      _____________________________________

(підпис)                                                                                                                                                 (ім’я та прізвище )

До заяви додаються:

• копії документів внутрішньо переміщених осіб (паспорт громадянина України (свідоцтво про народження), реєстраційний номер облікової картки платника податків).

З метою економії Вашого часу прохаємо копії зазначених документів зробити заздалегідь.