Шановні мешканці та гості громади!

Дата: 12.04.2022 09:25

Мужній український народ героїчно протистоїть російському воєнному вторгненню на територію України. За цей час ми стали, напрочуд, єдиними, ми стали народом, котрий вірний власним принципам, котрий бореться і неодмінно переможе. Адже світло завжди перемагає темряву. Увесь світ з жахом засуджує нелюдські злочини рашистських солдатів, а наші Збройні Сили відважно б’ються і битимуться до повної і остаточної перемоги над ворогом.

У тяжкі часи війни люди допомагають один одному, навіть незнайомцям, розуміючи, що тільки згуртованість та взаємна допомога можуть наблизити всіх нас до перемоги та повернення до нормального стану життя.  Я звертаюся до усіх жителів, керівників приватних закладів, фізичних осіб – підприємців, громадських діячів, власників житла в приватному секторі, усіх  хто готовий надавати приміщення безкоштовно або за часткову оплату щоб допомогти  родинам, які опинились без даху над головою. Якщо ви маєте можливість запропонувати житло для  проживання внутрішньо переміщених осіб, зверніться до селищної ради особисто або за телефоном 0508744930.

Разом до перемоги! Слава Україні! Слава її Захисникам та Захисницям!

Білицький селищний голова – Микола СКРИЛЬНИК