Дата: 08.05.2022 13:22

Цього року пам'ятні дати  8 й 9 травня -  День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії росії, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва.

Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом у Другій світовій війні, пам’ятає усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів.. Подвиг переможців у тій страшній війні з гідністю продовжують бійці, які сьогодні відстоюють територіальну цілісність держави.

Для нас пам’ятні дні символізують не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну  трагедію.  Пам’ятаймо:  той, на чиєму боці справедливість, хто захищає свою землю - завжди перемагає.

В День пам’яті та примирення  працівниками виконавчого комітету   селищної ради, структурних підрозділів та представниками громадськості було вшановано пам’ять загиблих воїнів покладанням квітів та хвилиною мовчання. Такі ж заходи  організовані та проведені  у старостинських округах. В освітніх закладах громади  9 травня о 09.00 год. буде проведено єдиний тематичний  онлайн-урок з майстер-класами по виготовленню квітки пам’яті.

Наша пам’ять у часі безмежна.

Слава Україні!