Директорці КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білицької селищної ради» Ользі ЛУЦЬКО передано ключі від спеціалізованого автомобіля

Дата: 19.05.2022 15:37

Сьогодні незвичайний день в Білицькій громаді

Сьогодні 19 травня, в усьому світі відзначають  Всесвітній день вишиванки, міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції українського народу, та Всесвітній день сімейного лікаря. За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, саме первинна медико-санітарна допомога має бути основою в організації медичної допомоги населенню.

Так склалося, що саме цього сонячного дня, директорці  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білицької селищної ради» Ользі ЛУЦЬКО передано ключі від спеціалізованого автомобіля для обслуговування населення  громади.

Подарунок надійшов до Білицької селищної територіальної громади від  Rotari Foundation через Чехо-Словацький округ 2240 завдяки спільним, злагодженим діям депутатки Білицької селищної ради,  членкині Rotari Klub "Kobelyaky"  Катерини СКРИЛЬНИК, селищного голови Миколи СКРИЛЬНИКА та членів Rotari Klub "Kobelyaky" Віктора ПОПРУГИ та Анатолія  ТАРАНУШИЧА.

Критерії даного автомобіля повністю відповідають вимогам Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини.

Позитивним змінам обов’язково бути!!!

Разом до ПЕРЕМОГИ !!!