Дорогі діти Білицької територіальної громади! Вітаю з першим днем літа та Міжнародним Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2022 10:12

Сьогодні цей день набуває особливого значення, адже,  на превеликий жаль, в Україні є діти, яким бракує тепла, дружнього спілкування з однолітками, справжнього дитинства і мирного неба над головою.

Завдання Білицької селищної ради залишається незмінним - зробити усе можливе, щоб юні мешканці нашої громади, навіть в умовах війни, отримували  якісні освітні послуги, мали умови для занять спортом, творчості, і організоване цікаве дозвілля.

У цей день бажаю всім   вам щасливого безтурботного дитинства, яскравих посмішок, нехай небо над головою завжди буде мирним, нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми.

Зі святом!

З повагою

селищний голова                                                   Микола СКРИЛЬНИК