Засідання «круглого» столу в Білицькій територіальній громаді

Дата: 03.06.2022 10:39

02 червня 2022 року  ГО «Всеукраїнська Демократична дія» у співпраці  з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта  в Україні проведено засідання «круглого» столу - «Комунікація  - основа людино - орієнтованої громади» для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Білицької територіальної громади. У заході взяли участь  Білицький селищний голова Микола СКРИЛЬНИК,  секретар Білицької селищної ради Альона ДЕМИДЕНКО, директорка Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Наталія ХЕЙЛИК,  керівники структурних підрозділів виконавчого комітету та комунальних установ Білицької селищної ради, волонтери, психологи, представники громадських організацій. Розглянуто  питання  працевлаштування, надання освітніх, культурних та соціальних послуг, первинної медичної допомоги, можливостей отримання гуманітарної та психологічної допомоги в громаді.

В ході зустрічі також обговорено актуальні питання для внутрішньо переміщених осіб, шляхи розв’язання їх на місцевому рівні.