Організацією «Благодійний Фонд «Карітас Полтава» надано допомогу

Дата: 16.06.2022 15:20

15  червня   у приміщенні  будинку культури смт.Білики Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Карітас Полтава» внутрішньо переміщені особи з територій, окупованих після 24.02.2022, чи зон бойових дій, які проживають на території Білицької селищної територіальної громади і належать до однієї чи кількох категорій:

люди з інвалідністю;

самотні люди похилого віку (60 років і старше);

багатодітні сім’ї (3 дитини і більше);

одинокі батьки/опікуни (проживають разом з дітьми);  вагітні/годуючі матері (діти до 2 років);

важкохворі;

отримали гуманітарну допомогу у вигляді подушок, ковдр та постільних наборів.

Внутрішньо переміщені особи пільгової категорії, які не змогли отримати  вказану допомогу,  мають  змогу отримати її,  звернувшись   в Церкву Святого Пророка Іллі в см.Білики, вул. Полтавська, 74А,  з 13.00 год. до 17.00 год. (щоденно , крім вихідних), отець Роман.

Крім цього,  внутрішньо переміщені особи   стали учасниками програми виплати фінансової допомоги Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Карітас»  для тих, хто став вразливим через повномасштабну  агресію росії в Україні.

Хто не приймав  участі у грошовій виплаті  від ООН, товариства   «Червоний Хрест»   чи «Благодійного Фонду «Карітас»,  матимуть  змогу стати  учасником  програми виплати фінансової допомоги   у м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 28,  з  понеділка  по п'ятницю з 09.00 год. до 18.00 год.  та м.Кобеляки  (дату і час буде повідомлено додатково).

Білицька територіальна громада  висловлює подяку фонду за ту роботу, яку він проводить на території Полтавської області, в тому числі на   території  невеликих  територіальних громад   області.

«Благодійний Фонд «Карітас Полтава»