Закріплено співпрацю підписанням Меморандуму

Дата: 08.08.2022 14:08

05 серпня 2022 року Білицький селищний голова Микола Скрильник та директор Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Полтава» Володимир Раковецький урочисто підписали Меморандум про співпрацю.

«Ми розуміємо, що власними силами важко вирішувати ті питання, з якими звертаються внутрішньо переміщені особи до місцевої влади. До нас в громаду кожного дня прибувають люди. Ми співпрацюємо з благодійним фондом з початку війни, а сьогодні ми закріпили дану співпрацю підписанням відповідного документу»,  зазначив голова Білицької селищної територіальної громади Микола Скрильник.

Директор БО «БФ «Карітас Полтава» Володимир Раковецький наголосив, що підписання Меморандуму сприятиме активізації співробітництва та реалізації спільних соціальних проєктів, направлених на надання благодійної допомоги вразливим категоріям населення серед внутрішньо переміщених осіб, які постраждали через воєнне вторгнення росії в Україну.

На зустрічі присутні заступник директора БО «БФ «Карітас Полтава» Алла Раковецька та керівник проєкту по допомозі ВПО Лілія Бехтер інформували про проєкти, які планується реалізувати на території нашої громади.

Для виконання умов Меморандуму Сторони домовилися  взаємодіяти та співпрацювати в напрямках реалізації соціальних та благодійних проєктів для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Білицької територіальної громади.

Тільки спільними зусиллями можна досягти результату.

Разом до Перемоги!