Шановні жителі та гості Білицької територіальної громади!

Дата: 23.08.2022 08:18

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та  Днем Незалежності України!

Незалежність – це найвища цінність кожної нації, а прапор, що вільно майорить на землі предків – символ державності.

Сьогодні триває війна за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє. Тому у нинішній складний час поняття Незалежності та Єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту.

Дякую нашим мужнім воїнам, які зараз боронять країну, та всім, хто докладає зусиль для побудови вільної незалежної держави. Вічна пам'ять усім, хто загинув за Україну.

Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі й захистити незалежність та свободу держави. Бажаю усім міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та наснаги на довгі та щедрі літа. Миру і злагоди у нашому спільному домі!

Зі святом нас, українці, з Днем Незалежності України!

З повагою

селищний голова                                                              Микола СКРИЛЬНИК