Зі святом Першого дзвоника та Днем Знань

Дата: 31.08.2022 15:33

Шановні учні, вчителі та батьки Білицької територіальної громади!

Щиро вітаю зі святом Першого дзвоника та Днем Знань – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань.
Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання.
Цей навчальний рік найскладніший за всю історію Незалежної України, бо розпочинається в умовах повномасштабного вторгнення росії до України.
… Не про таке свято ми мріяли, але війна зруйнувала всі наші плани: замість розваг учні долучаються до допомоги ЗСУ, навчання проходитиме у різних формах: офлайн (очна), онлайн (дистанційна).
Завдання Білицької селищної ради залишається незмінним - зробити усе можливе, щоб юні мешканці нашої громади, навіть в умовах війни, отримували якісні освітні послуги, мали умови для занять спортом, творчості, і організоване цікаве дозвілля.
У цьому навчальному році хтось вперше переступить поріг класу, а хтось - стане випускником і залишить рідну школу.
Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.
Від імені Білицької селищної ради та виконавчого комітету висловлюю слова вдячності педагогам та батькам, і бажаю, насамперед мудрості, терпіння, міцного здоров’я, віри в своїх дітей. Своєю любов'ю та невтомною працею допомагаєте пізнавати світ, прищеплюєте найвищі моральні цінності та любов до своєї країни.
Бажаю всім мирного неба на нашій вільній українській землі, міцного здоров’я, добра, любові, незламної віри у Перемогу!
Миру – бути! Усе буде Україна!

Разом до Перемоги!

селищний голова Микола СКРИЛЬНИКФото без опису