РАДА ОБОРОНИ ОБЛАСТІ ЗБІЛЬШИЛА ТРИВАЛІСТЬ КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ В ОБЛАСТІ З 1 ВЕРЕСНЯ

Дата: 01.09.2022 09:43

Рада оборони області збільшила тривалість комендантської години в області з 1 вересня

На Полтавщині змінюється тривалість комендантської години. З 1 вересня по всій області вона починатиметься з 22:00 й триватиме до 05:00. Після чергових консультацій із правоохоронцями й військовими Рада оборони області ухвалила відповідне рішення.

Питання тривалості комендантської години розглянули за ініціативою правоохоронних органів, які звернули увагу на збільшення кількості правопорушень у вечірній час. Для забезпечення безпеки населення час початку комендантської години в області перенесли на годину раніше.