Укрпошта змінює формат роботи

Дата: 02.09.2022 14:53

З 15 жовтня на території громади запроваджується проєкт «Пошта на колесах».        Одразу заспокоїмо: пошта як працювала, так і далі працюватиме, і всі отримають пенсії, газети і посилки вчасно. Єдине, що зміниться, — це формат роботи.

Пересувне відділення працюватиме двічі-тричі на тиждень. Перші кілька тижнів роботи пересувного відділення графік буде тестуватись і коригуватися залежно від того, скільки часу потрібно на обслуговування кожного села.

У пересувному відділенні можна буде скористатися усіма звичними послугами, які раніше надавалися у стаціонарному відділенні:

•  сплатити комуналку,
  • оформити передплату чи придбати періодику і товари першої необхідності,
  • отримати чи оформити відправлення.

Можна буде також скористатися і розширеними можливостями пошти нового формату — замовити малогабаритну побутову техніку та ліки. Також усі машини будуть обладнані терміналом, що дозволить Укрпошті надавати навіть мешканцям найвіддаленіших сіл такі фінансові послуги, як зняття готівки чи поповнення банківської картки.

Тож,  тепер листоноші матимуть більш комфортні умови роботи, а жителі громади зможуть отримати ширший перелік послуг.