ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ БІЛИЦЬКОЇ ГРОМАДИ! Повідомляємо про необхідність укладення договору про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів!

Дата: 07.09.2022 09:53

КП "БУТЕНКІВСЬКЕ" БІЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ пропонує всім фізичним та юридичним особам, які не уклали договір з вивезення побутових відходів та є власниками (співвласниками, користувачами) нерухомого майна отримувати послуги з вивезення твердих побутових відходів шляхом укладення договору про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

КП "БУТЕНКІВСЬКЕ" БІЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ надає послуги з вивезення твердих побутових відходів на території наступних старостинських округів Білицької територіальної громади:

• старостинський округ №1 (с. Бережнівка, с. Бутенки, с. Вишневе, с. Вітрова Балка, с. Колодяжне);
  • старостинський округ №2 в с. Дрижина Гребля;
  • старостинський округ №4 (с. Марківка, с. Трояни, с. Свічкареве).

Для того, щоб укласти договір необхідно власнику/співвласнику нерухомого майна, представникам підприємств, установ або організацій звернутися до комунального підприємства, яке знаходиться за адресою: село Бутенки, вул. Полтавська, будинок 48 або до старост Старостиньких округів № 1, № 2, № 4 Білицької селищної ради.

Додаткова інформація за контактним телефоном  0995281993

Звертаємо Вашу увагу, згідно з частиною 1 статті 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», всі споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.

Наполегливо закликаємо всіх мешканців відповідально віднестись до збереження довкілля в нашій громаді та закликаємо споживачів послуг з вивезення ТПВ, до укладення відповідних договорів, що є обов’язком споживача.

директор КП "БУТЕНКІВСЬКЕ"

БІЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ                                                         А.Я. МАРЧЕНКО