17 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ РЯТУВАЛЬНИКА

Дата: 16.09.2022 18:05

Є така професія - бути завжди першими там, де люди потребують допомоги.  17 вересня вся Україна віддає шану людям, які стоять на сторожі життя та безпеки інших. Це професійне свято  працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних  формувань,  всіх, хто вносить  свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захист життя і здоров’я людей.

Шановні  рятувальники Білицької територіальної громади!

Щиро вітаю вас  із професійним святом – Днем рятувальника.

Ви справжні Герої, які повсякчас ризикують власним життям і здоров’ям заради порятунку інших. Переконаний, ваш професіоналізм, сила духу, витримка та взаємодопомога будуть і надалі слугувати  безпеці життя і здоров’я наших громадян.

Прийміть слова щирої вдячності за вашу працю, високу майстерність і вірність обов'язку! Міцного здоров’я вам, родинного благополуччя, щастя, добра та мирного неба над рідною українською землею.

З повагою

Білицький селищний голова                                                       Микола СКРИЛЬНИК