Запишись в добровольці з цивільного захисту

Дата: 21.09.2022 16:35

З метою ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації, для   виконання допоміжних  робіт  із запобігання  виникненню   або ліквідації  наслідків надзвичайних  ситуацій,  в тому числі  і тих, що виникли  в наслідок  воєнних бойових дій, диверсійних та  терористичних  актів  зі сторони  російської федерації, а також проведення відновлювальних    робіт, які     потребують   великої кількості  залучення  працівників  та техніки,  утворено добровільне формування цивільного захисту при  Полтавській районній  військовій  адміністрації.

Щоб  вступити  до лав добровільних формувань цивільного захисту необхідно зареєструватися  за посиланням: https : //dmpo.dsns.gov.ua/ та надати  інформацію на  електронну пошту ДСНС pmumns@ukr.net.