До уваги власників жилих приміщень, які безоплатно розміщують внутрішньо переміщених осіб під час дії воєнного стану

Дата: 28.09.2022 10:08

• Для отримання компенсації власник жилого приміщення НЕ ПІЗНІШЕ 5 днів із дня закінчення звітного місяця подає до виконавчого комітету Білицької селищної ради  за місцем розташування жилого приміщення заяву за встановленою формою. Звертаємо Вашу увагу, що форми заяв ЗМІНЕНО.
  • Заява подається в паперовій або електронній формі на електронну адресу  bilyky.rada@ukr.net
  1. У разі подання заяви в паперовій формі особа, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, подає інформацію про себе та кожну з розміщених осіб із пред’явленням підтверджуючих документів (ксерокопії).
  2. У разі подання заяви в електронній формі до заяви додаються електронні копії (фотокопії) документів, що підтверджують подану інформацію.

• у разі виникнення питань - зателефонуйте нам  +380508744930.

Водночас нагадуємо, що ми завжди відкриті для Вас.

Бережіть себе та своїх рідних!

Все буде УКРАЇНА!!!