Шановні бібліотекарі нашої громади!

Дата: 30.09.2022 08:11

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек!
Відзначення цього свята на державному рівні засвідчує глибоку повагу нашого народу до своєї духовної спадщини та книги – джерела споконвічної мудрості й знань.

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку - пам’яток писемності, а її служителі - вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Діяльність бібліотечних установ нашої громади - багатогранна, а праця бібліотекарів –  складна і надзвичайно потрібна. В бібліотеках працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані, уважні, чуйні та доброзичливі люди, справжні фахівці в галузі інформації, спеціалісти у сфері культури.

Тож, з нагоди вашого професійного свята, зичу вам міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру, благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям!

З повагою

Білицький селищний  голова                                          Микола Скрильник