30 вересня Україна відзначає день усиновлення

Дата: 30.09.2022 13:24

30 вересня Україна відзначає день усиновлення - свято доброти та  милосердя,  яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це національне свято усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, які прийняли в свої сім'ї дітей, котрі при різних обставинах втратили свої рідні домівки.
На сьогоднішній день на території  Білицької територіальної громади функціонує 2 дитячих будинки сімейного типу і 1 прийомна сім’я, в яких виховується 16 дітей. 10 сімей опікунів, піклувальників, в яких виховується 16 дітей. Ці сім’ї дали кожній дитині найважливіше – щастя мати родину, батьківську турботу і тепло. Ми щиро вітаємо і пишаємося сім'ями, які взяли дітей в свої родини. Ви є прикладом невимовної людяності, справжньої сили духу та шляхетності! Віримо, що батьки і  діти, яких звела доля, будуть щасливими.  Доброта і любов - головне, в чому відчувають потребу діти. Зрозуміло, що весь світ не зміниться, якщо кілька сімей візьмуть дитину в родину, але для таких дітей світ зміниться назавжди. Тож нехай кожна дитина має родину, в якій зможе бути щасливою.
Бажаємо Вам по життю Віри, Надії, Любові та Мудрості! Здоров'я, сил, натхнення, терпіння! З Днем усиновлення!Фото без опису