ОГОЛОШЕННЯ про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна

Дата: 05.10.2022 16:15

Виконавчим комітетом Білицької селищної ради розпочата процедура визнання безхазяйним наступного нерухомого майна:

1. Квартира №8 в будинку №7 по вулиці Парковій  в с. Білики Полтавського району  Полтавської області, загальною площею 36,5 кв. м.

2. одноповерхове нежитлове приміщення побутового обслуговування загальною площею 179,4 кв. м., по вулиці Береговій, буд. 21-А в с. Червоні Квіти Полтавського району Полтавської області.

У зв’язку з цим, у разі наявності інформації щодо можливих власників зазначеного майна або наявності у власників правовстановлюючих документів на майно, просимо звертатися до юридичного відділу виконавчого комітету Білицької селищної ради ( тел. (050)8744930).