БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК  У  С.МАРКІВКА

Дата: 07.10.2022 17:58

#Вірю_в_ЗСУ

7 жовтня у Марківському  старостинськму  окрузі відбувся  благодійний  ярмарок  та концертна програма  «Все буде Україна»  на підтримку Збройних сил України.

Місцеві жителі старостинського округу   та гості вкотре об'єднали зусилля у прагненні допомоги нашим воїнам здолати ворога та наблизити Перемогу.

Серед запропонованого асортименту смаколиків  були    з любов’ю приготовлені випічка та солодощі:   тістечка, кекси, торти,  трубочки та інші ласощі.

На ярмарку можна було придбати страви української кухні, березовий сік, гусей, кролів,  картоплю  та моркву.

Музичний супровід  на  ярмарку, даруючи гарний настрій, забезпечували   працівники  будинку  культури та учасники   художньої самодіяльності.

Щира подяка  організаторам  та учасникам   за активність, ініціативність, небайдужість  і  підтримку  наших Збройних Сил!

Весело, дружно і смачно проходив захід.

Об’єднуймо зусилля заради Перемоги!

Разом ми – сила!

Разом ми – Україна!