ШАНОВНІ ЮРИСТИ!

Дата: 08.10.2022 12:18

Прийміть  щирі вітання з нагоди  професійного свята - Дня юриста!

День  юриста  - це свято тих, хто кожного дня своїм  словом і ділом  утверджує  недоторканність  конституційних прав  і свобод громадян,  непорушність законів,  відстоює честь і  гідність  народу.

Впевнений, що ви і надалі  будете служити  українській державі  та народу,  примножувати   традиції своєї професії. Захищати  права людини – це складна робота, яка   потребує  самовідданості,  любові до своєї  професії.

Бажаю вам  міцного здоров'я ,  життєвих гараздів, благополуччя  та нових професійних перемог. Життєвої наснаги вам   та невичерпної енергії у вашій благородній справі. Нехай на вашому боці  завжди будуть  Закон,  Правда та Справедливість, а  у ваших родинах панує  добробут, щастя та злагода. Мирного неба  нам усім на нашій українській землі.

З повагою

Білицький селищний голова                                  Микола СкрильникФото без опису