Шановна громадо!

Дата: 14.10.2022 09:04

Сьогоднішній день об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене державне свято – День захисника та захисниці України.

Пресвята Богородиця в усі часи вважалась заступницею народу України, покровителькою українських козаків та військових, які боронили нашу рідну землю від ворогів.

Усім  козакам та козачатам зичу наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо нашої громади, задля розквіту України.

14 жовтня ми вшановуємо всіх тих, хто продовжує боротися за нашу свободу й висловлюємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє життя за світле майбутнє України.

Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємося хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!

Дякуємо волонтерам  та громадськості  за небайдужість   та активну  позицію.

Прийміть найщиріші вітання із Днем захисника та захисниці України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва!

Щиро бажаю, аби Пресвята Богородиця оберігала усіх нас, Україну, берегла життя наших захисників та захисниць, аби кожен воїн  повернувся живим  до своєї родини.

Зичу всім міцного козацького здоров’я, невичерпної енергії, незламної віри у перемогу, миру на нашій українській землі.

Боролись ! Боремось! Поборемо!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою

Білицький селищний голова                                       Микола Скрильник