СПОЧИВАЙ З МИРОМ, ГЕРОЮ!

Дата: 18.10.2022 15:57

СКОРБОТНИЙ ДЕНЬ ДЛЯ ВСІЄЇ БІЛИЦЬКОЇ ГРОМАДИ…

Сьогодні ми прощалися із Героєм, захисником України  Бибою  Сергієм  Олександровичем, який загинув, захищаючи   територіальну цілісність  та суверенітет  України.

Биба Сергій Олександрович  народився 24 липня 1979 року в смт.Білики.

З першого дня повномасштабного вторгнення рф в Україну пішов обороняти Батьківщину.

Загинув в Бахмутському районі Донецької області.

Провести  земляка  в останню  путь разом з рідними,  друзями, побратимами, прийшло  чимало  жителів громади.

Місцем останнього спочинку Героя став його рідний край –  смт.Білики. Сергія  Олександровича поховали на  Алеї Героїв на селищному кладовищі.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться у наших серцях. Для всіх нас Сергій Олександрович був, є і буде прикладом мужності і відваги. Він загинув за Україну, мир, за правду, за рідну мову, за рідну землю.

Білицька  територіальна громада висловлює  щирі співчуття дружині, синам, батькам, сестрі,  рідним та близьким загиблого воїна , поділяючи біль  утрати. Доземно  вклоняємося  нашому воїну – захиснику.

Ми завжди  будемо  пам'ятати  і шанувати подвиг  наших земляків, які поклали життя,   захищаючи   Україну.

Спочивай з миром, Герою!

Герої не вмирають!