21 ЖОВТНЯ В БІЛИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПЕРЕДАНО ЩЕ ОДНЕ АВТО ДЛЯ ЗЕМЛЯКА - ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ

Дата: 21.10.2022 14:04

Усі сили наших захисників  спрямовані  на знищення ворога, а обов'язок  кожного  з нас  - підтримати Збройні Сили України.

#Вірю_в_ЗСУ

21 жовтня Білицький селищний голова Микола Скрильник  передав  автомобіль   земляку - військовослужбовцю, який захищає територіальну цілісність України.

Одним із способів збору коштів для потреб  земляків - військовослужбовців стали благодійні ярмарки,   проведені на території Білицької громади.

Дякуємо  кожному, хто долучився до проведення заходів,  до збору коштів та пошуку   автомобіля.

Особлива подяка  активним учасникам  волонтерського руху – працівникам     дитячих садочків, шкіл, закладів культури, структурних підрозділів  виконавчого комітету, депутатам та всім благодійникам, ГО «Берегині Бутенківської ОТГ», які  долучилися до збору коштів для ЗСУ.

За кошти, виручені  під час проведення ярмарків, придбано ще один  автомобіль  для наших  воїнів.

Сподіваємося,  що  автівка  служитиме  та допомагатиме  нашим захисникам  виконувати  бойові завдання. А ми на цьому  не зупиняємося.

Працюємо далі…

Разом до Перемоги!