Шановні жителі Білицької громади .

Дата: 24.10.2022 11:09

У зв'язку з обстрілами українських міст останніми днями і напруженою ситуацією в українській енергосистемі,рішенням НЕК "Укренерго" на Полтавщині з 11 жовтня застосовується графік аварійного відключення споживачів електроенергії.
Графік аварійних відключень (ГАВ) застосовується у разі виникнення гострого дефіциту потужності та електроенергії в енергетичній системі України або недопустиме перевантаження устаткування.
Графік застосовується за командою диспетчера НЕК (диспетчерського центру Північного регіону ). Час та реалізацію ГАВ не повинен перевищувати 15 хв. Тому оператор системи розподілу виконує команду на застосування ГАВ негайно,без попередження споживачів та місцевих органів виконавчої влади. Визначити та оприлюднити заздалегідь тривалість і перелік населених пунктів чи адрес , де і коли обмежать електропостачання , неможливо.
В графіку аварійних відключень  споживачів  електричної енергії на 2022-2023 р. по АТ"Полтаваобленерго", який складається з 298 споживачів Полтавської області є два споживачі нашої громади : 1. смт.Білики , с.Жуки , с. Куст-Кущі ,с. Мирне , с. Рубани . 2. с.Чорбівка , с. Червоне , с. Ч.Квіти , с.Степове.
22.10.2022р. в зв'язку з обстрілами критичної інфраструктури нашої країни був застосований ГАВ відносно споживачів , в перелік яких увійшли населені пункти нашої громади.
Наразі головна мета ворога- це дестабілізація внутрішньої ситуації в державі та паніка серед українців.
Ми повинні згуртуватися , а не звинувачувати один одного,щоб вистояти на енергетичному фронті.
Аварійні відключення  нажаль будуть застосовуватись і надалі , та можливо на більш тривалий час.
На випадок відсутності електроенергії  треба мати вдома :
повербанк , туристичний пальник ,свічки ,запальнички, ліхтарики або нічні лампи , батарейки , радіоприймач ,запаси питної та технічної води на тиждень , запаси їжі на тиждень ,теплий одяг , ліки мінімум на тиждень , дитяче харчування.
Українці - непереможна нація!
Вперед до перемоги ! Слава Україні!Фото без опису