ОСТАННЯ НЕДІЛЯ ЖОВТНЯ   - ДЕНЬ АВТОМОБІЛІСТА  І ДОРОЖНИКА

Дата: 30.10.2022 08:18

Вже традиційно в останню неділю жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника.

Сьогодні важко уявити  сучасне життя, господарську діяльність  та побут кожної  людини  без автомобільного  транспорту. Адже, автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь- якого міста, селища чи села, незалежно від кількості мешканців у ньому.

Дорога – символ руху. Рух – символ життя. Дороги ведуть нас у майбутнє, поєднують з рідними та близькими людьми, об’єднують народи та цілі країни. Усі ми щодня користуємося транспортом, а значить –  працею автомобілістів і дорожників. І це професійне свято – ще один привід висловити щиру вдячність за вашу роботу.

Шановні автомобілісти і дорожники!

Зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах вам, безаварійних поїздок, міцного здоров’я, миру, щастя, добробуту, невичерпної енергії. Нехай усі дороги будуть рівними й ведуть до успіху.