6 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ  ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 04.11.2022 14:13

У першу недiлю листопaдa згiдно з Укaзом Президентa Укрaїни вiд 13.04.1999 № 374/99 вiдзнaчaємо День прaцiвникa соцiaльної сфери.

Відзначення Дня працівника соціальної сфери – справедлива шана  і подяка жителів громади за вашу працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла.

В нашій громаді  в соціальній сфері працюють  57 чоловік,  зокрема у : відділі соціального  захисту населення виконавчого комітету селищної ради, КУ «Центр надання соціальних послуг»  та службі у справах дітей Білицької селищної ради.

Шaновнi прaцiвники соцiaльної сфери!

Ви щоденно піклуєтеся про ветеранів, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Люди, яким  ви щодня допомагаєте  долати труднощі і розв’язувати важливі життєві проблеми, високо цінують вашу благородну і відповідальну працю.

Від імені жителів Білицької  громади хочу висловити слова вдячності всім працівникам соціальної сфери за  вашу  працю, за високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов’язків, за  активну  громадську позицію, ефективну роботу в умовах воєнного стану, за душевну щедрість,  сердечність, небайдужість до чужого горя і болю.

Бaжaю вaм, вaшим родинaм мiцного здоров’я, щaстя, рaдостi, невичерпної життєвої енергiї, мирного неба  на  нашій українській землі.

З повагою

Білицький селищний голова                                           Микола СКРИЛЬНИК