РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Дата: 07.11.2022 13:37

Радіодиктант національної єдності, попри війну, проведуть у День української писемності та мови — 9 листопада об 11:00. Він звучатиме в ефірі Українського Радіо голосом Ади Роговцевої. Також диктант транслюватиметься на телеканалах і диджитал-платформах Суспільного Мовлення.

У зв’язку з тим, що мільйони українців через війну опинилися в різних країнах світу, для них будуть облаштовані студії для написання диктанту. Тобто, українці зможуть взяти участь у флешмобі, навіть якщо перебувають за кордоном.

«Де б ви не були, де б не перебували, пишіть Радіодиктант національної єдності разом з нами. Ми не перевіряємо знання, це не форма контролю. Ми хочемо, щоб цей диктант писали люди різних професій та інтересів, аби показати всьому світові, як нас багато. Головне, що ми всі об’єднаємося», — наголошують організатори.

Авторкою тексту цьогорічного радіодиктанту є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик.