Шановні працівники закладів культури, учасники мистецьких колективів, всі, хто присвятив своє життя галузі культури!
Щиро вітаю Вас з професійним святом – із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!
Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу працівники закладів культури звеличують Україну, примножують успіхи і досягнення.
Ваша праця, шановні працівники культури та аматори сцени, завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до української культури, бачити в ній найкраще і найцінніше. Ваша діяльність – благородна справа. Ви даруєте людям радість, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з мистецтвом нашого народу і надбанням культури.
Тож щиро вдячні вам за збереження і розвиток української культури, невтомний творчий пошук, за вашу активну громадську позицію, волонтерську діяльність на території громади під час дії воєнного стану.
Здоров’я вам і вашим родинам, добра, благополуччя, миру, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і Перемогу!
З повагою
Білицький селищний голова Микола СКРИЛЬНИК