9 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ  І МОВИ

Дата: 09.11.2022 13:29

Це свято встановлено Указом Президента України від 6 листопада 1997 року. Традиційно, в цей день 9 листопада, проводять  «Диктант  національної єдності».

Заклади  загальної середньої освіти  Білицької громади активно долучилися до  написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності та активно працювали з мультимедійними дидактичними вправами на платформі   LearningApps.

Щиро вітаємо всіх з Днем української писемності та мови. Це свято має глибинну духовну суть та історично звеличує нашу націю. Мова є найціннішим надбанням та основою духовного багатства народу. Тож бажаємо утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну та українців.  Нехай українське  слово буде для всіх нас оберегом.