08.11.2022 року у приміщенні Білицької селищної ради відбулося зібрання  місцевих волонтерів та аграріїв громади

Дата: 15.11.2022 09:26

Основним питанням якого стала допомога нашим  землякам – військовослужбовцям, які захищають Батьківщину. Наразі сільгосптоваровиробники на постійній основі отримують прохання від наших захисників на придбання автомобілів, приладів нічного бачення, електрогенераторів та інших засобів. З метою своєчасної та ефективної допомоги в забезпеченні потреб військовослужбовців на засіданні прийнято рішення акумулювати кошти на рахунку ГО «Громада. Інвестиції. Розвиток.» у вигляді благодійних внесків.

Шановні жителі Білицької громади!

Нагадуємо, що  кошти будуть використані лише на  потреби  земляків – військовослужбовців, а не на придбання  електрогенератора  для ПКС «Старт» чи  загальносвітніх закладів  громади, як  зазначають  окремі  псевдо  громадські діячі. Електрогенератор  для ПКС «Старт» буде придбано за кошти   Білицької селищної ради.

Надаємо реквізити ГО «Громада. Інвестиції. Розвиток.» (голова Буряк Валерій Петрович) , а не особовий рахунок  приватної особи . Представники ГО «Громада. Інвестиції. Розвиток.»  будуть звітувати про рух коштів на рахунку.

Звертаємося до всіх  жителів  громади, долучаймося до збору коштів для Збройних сил України, надавши посильну благодійну допомогу.

Реквізити ГО «Громада. Інвестиції. Розвиток.»

р/р  UA 913052990000026007021205244

ЄДРПОУ 42356171