14 листопада стартує Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 15.11.2022 14:31

14 листопада стартує Тиждень безпеки дорожнього руху

Сьогодні стартував Тиждень безпеки дорожнього руху. Служба автомобільних доріг у Полтавській області протягом наступних 7 днів разом із профільними установами проводить заходи для покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на дорогах в умовах воєнного стану.

На автошляхах України звертають увагу на:

- наявність відповідних дорожніх знаків та інформаційних панно на ділянках доріг з підвищеною аварійністю та в місцях концентрації ДТП;

- приведення до належного санітарного стану зупинок громадського транспорту, блокпостів, автопавільйонів та елементів санітарного облаштування;

- контроль за місцями виконання робіт на автомобільних дорогах, вулицях, їх облаштування відповідно до чинних нормативів;

- ліквідацію аварійної ямковості на вулично-дорожній мережі в межах населених пунктів;

- встановлення нових або заміну пошкоджених засобів організації дорожнього руху та освітлення.

Серед завдань Тижня безпеки дорожнього руху:

- покращення експлуатаційних показників автомобільних доріг за параметрами безпечності та приведення їх у відповідність до світових та європейських стандартів;

- поліпшення умов руху транспортних засобів та інших учасників дорожнього руху;

- підвищення ефективності державної системи управління безпекою дорожнього руху.

Кількіть ДТП в Україні залишається високою. Про причини такої ситуації та шляхи вирішення говоритимусть сьогодні учасники круглого столу «Безпека на дорогах в умовах воєнного часу». Онлайн-трансляція на сайті на YouTube каналі Укрінформу https://www.youtube.com/user/UkrinformTV.

Довідково: Тиждень безпеки дорожнього руху проводиться у рамках Другого Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху 2021-2030 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», за ініціативою Міністерство охорони здоров'я України та підтримки Міністерство інфраструктури України.