29 листопада 2022 року відбудеться #ЩедрийВівторок

Дата: 16.11.2022 13:49

29 листопада 2022 року відбудеться #ЩедрийВівторок

#ЩедрийВівторок — міжнародний благодійний рух,який є частиною #GivingTuesday. День, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності.

У кожного є можливість долучитися. Ти можеш поділитися часом та талантом, грошима чи інформацією.

#Щедрийвівторок об’єднує людей, організації, медіа, школи та бізнес навколо благодійності та добрих справ. Цього року кожен українець на власному досвіді відчув, як важливо підтримувати та допомагати. #ЩедрийВівторок вкотре хоче нагадати — саме наше єднання та добрі справи рухають країну до перемоги!

В рамках Щедрого Вівторка на вас чекає багато цікавого: Фестиваль добрих справ, Карта Добра, цікаві збори, креативні колаборації та надихаючі історії.