УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 18.11.2022 14:04

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

18  листопада у  приміщенні Білицької селищної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Сьогодні ми вшановуємо усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ, усіх,  хто, в умовах  воєнного стану, робить внесок  у продовольчу  безпеку України.  Наші аграрії жодного дня не припиняли роботу, а тримали  і тримають  аграрний  фронт.

Білицький селищний голова Микола Скрильник та депутат Полтавської обласної ради Сергій Жук, звертаючись до присутніх,  щиро дякували усім працівникам сільського господарства за важку  щоденну  працю, за  вирощені врожаї й безмежну любов до рідної землі, старанність, працьовитість, професійність,  бажали щастя, процвітання, міцного здоров’я, родинного затишку і мирного неба.  Висловлюючи вдячність за активну громадську позицію, ефективну  волонтерську  діяльність  на території Білицької територіальної громади  під час  дії  воєнного стану  вручили  Грамоти Департаменту  агропромислового  розвитку Полтавської обласної військової  адміністрації, Полтавської   районної  військової  адміністрації та Білицької селищної ради  керівникам    підприємств різних форм власності   Білицької громади.

Волонтер Олена Пастернак подякувала  за оперативність  у  зборі коштів для забезпечення потреб   земляків – військовослужбовців  та привітала  з   Днем  працівників сільського господарства.

Гарного настрою аграріям додавали  музичні вітання  від  творчих колективів   нашої громади.