5 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Дата: 05.12.2022 11:32

5 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Міжнародний день волонтера — свято кожного, хто за покликом серця допомагає людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В наш час слово «волонтер» в Україні набуло особливого значення. Коли на нашу землю прийшла війна, волонтери стали першими, хто підтримав наших військовослужбовців. Вони стали янголами-охоронцями для захисників України, переселенців і простягають руку допомоги всім, хто потребує, наповнюють надією зневірені серця.

Тисячі українців згуртувалися, аби захистити рідну землю та територіальну цілісність держави.

Дуже приємно, що жителі нашої громади не залишаються осторонь проблем людей, які потребують допомоги. Тому, сьогоднішнє свято об’єднує всіх нас, надихає і дає надію.

Сердечно дякую всім волонтерам за чуйність і незламну віру у свою країну і громаду!

Бажаю всім щастя, міцного здоров’я, достатку, добра і невичерпної енергії, миру у ваших домівках та в нашій країні.

З повагою

Білицький селищний голова                                                                Микола Скрильник