Олександр Педан проведе «НеЛекції» у трьох полтавських школах

Дата: 06.12.2022 16:55

Олександр Педан проведе «НеЛекції» у трьох полтавських школах

Міністерство освіти і науки України у співпраці з Дитячим фондом UNICEF Ukraine під патронатом Першої леді України Олени Зеленської започаткували ініціативу «Спільно до навчання» для підтримки освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році в умовах війни.

Три міста Полтавської області увійшли до 15 міст України, де заплановано проведення активностей у рамках проєкту.

Освітні заходи відбудуться:

- у Науковому ліцей «Політ» при Обласному коледжі «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка» Полтавської обласної ради (02.12.2022, м.Кременчук),

- у Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34 Полтавської міської ради Полтавської області» (09.12.2022, м. Полтава),

- у Миргородському ліцеї імені Тараса Шевченка Миргородської міської ради (10.12.2022, м. Миргород).

Модератором заходів, які складатимуться із 3 частин, виступить Олександр Педан.

НеЛекція для учнів та батьків, під час якої мова йтиме про:

- мінну безпеку

- безпеку в школі

- важливість освіти

- ментальне та фізичне здоровʼя

Дискусія між батьками, вчителями та представниками місцевого департаменту освіти. Будуть обговорюватися всі питання, які хвилюють батьків: організацію безпечного освітнього процесу під час повітряної тривоги, навчання без світла та Інтернету тощо.

Квест для учнів. Поки батьки братимуть участь у дискусії, школярі зможуть пройти інтерактивний квест, аби закріпити знання, отримані під час НеЛекції.