61 вчитель Полтавщини успішно пройшов сертифікацію у 2022 році

Дата: 07.12.2022 11:55

61 вчитель Полтавщини успішно пройшов сертифікацію у 2022 році

Попри складні умови військового року 61 учитель початкових класів Полтавської області успішно пройшов сертифікацію. Ці педагоги подолали пороговий бал за результатами вивчення практичного досвіду роботи. Що свідчить про високий рівень підготовки та відповідальності учасників сертифікації.

Із запровадженням сертифікації вчителі отримали можливість ділитися своїми напрацюваннями, а також зростати у кваліфікації та професії. Адже, успішна сертифікація є підставою для присвоєння відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання, зарахування чергової/позачергової атестації, а також бонусу у вигляді 20% надбавки до зарплати.

Загалом у 2019-2022 рр. успішно сертифікувались 175 вчителів початкових класів Полтавської області.

Вітаємо педагогів, бажаємо успіхів у розбудові якісної освіти та реалізації реформи Нова українська школа.

Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області