Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2022 10:15

Шановні жителі Білицької територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Висловлюю вдячність депутатам  селищної ради,  членам виконавчого комітету  селищної ради, працівникам органів місцевого самоврядування за самовіддану працю, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.

Особливі слова подяки ветеранам місцевого  самоврядування, які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай ваш багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Уклін і шана  всім жителям  Білицької  територіальної громади за любов до рідного краю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.

Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.  Нехай це свято об’єднує усіх нас у спільному прагненні підвищити спроможність громади та поліпшити якість життя кожного її жителя! Добра і миру нам усім!

З повагою

Білицький селищний голова                                             Микола Скрильник