14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2022 12:36

14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ  АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Відповідно до  Указу Президента, починаючи з 2006 року, цього грудневого дня українці вшановують тих, хто ціною героїчних зусиль, а подекуди і власного життя, зумів зупинити  розповсюдження  смертоносної  радіації.

Саме цього дня, відбулася здача в експлуатацію саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків   аварії на ЧАЕС, які виявили героїзм, самовідданість та мужність.

Зараз, коли Україна  чинить спротив  російському вторгненню, а окупанти погрожують  новою  ядерною катастрофою,  вчинки українських ліквідаторів набувають особливої ваги.

Сьогодні, в с. Бутенки  на Алеї Слави   працівники старостинського округу № 1, педагогічні працівники та учнівсько – батьківські колективи поклали  квіти до  пам'ятного  знаку  учасникам  ліквідації наслідків  аварії  на Чорнобильській АЕС. Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять померлих героїв.

Низький уклін та глибока вдячність всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття за виявлені героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах, за те, що віддали своє здоров’я і життя, виконавши найвищий обов’язок перед рідною землею.