Підсумки рибоохоронної роботи за листопад

Дата: 15.12.2022 11:19

Підсумки рибоохоронної роботи за листопад

Упродовж листопада 2022 року інспекторами Полтавського рибоохоронного патруля спільно з правоохоронними органами та громадськістю викрито 62 порушення правил рибальства.

-13 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП,

-11 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства),

-15 – за ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів),

Оформлено 23 акти виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

У рамках рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили у порушників понад 2 тонни незаконно добутих водних біоресурсів та 126 заборонених знарядь лову (з них сіток понад – 5 690 метрів), та 5 транспортних засобів.

Сума збитків, завданих рибному господарству протягом жовтня, склала 18,9 млн грн. Також накладено штрафів на 4,6 тис. гривень.

Всього від початку року рибоохоронними патрулями викрито понад 894 порушення на 45,08 млн грн збитків, вилучено понад 18 тонн браконьєрської риби та 1,2 тис. заборонених знарядь лову (з них сіток понад 45 тис. метрів).

Наголошуємо – всім порушникам чинного природоохоронного законодавства загрожує покарання – від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, а також сплата значних сум за завдану шкоду водним біоресурсам.

В Управлінні функціонує «гаряча лінія»: (096) 907-50-08.

Закликаємо громадин не лишатися байдужими до нашої іхтіофауни і невідкладно повідомляти про всі виявлені факти порушень природоохоронного законодавства!

Довідково:

З 1 листопада 2022 року на водоймах Полтавщини встановлено заборону на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах, яка триватиме до початку нерестової кампанії 2023 року. Детальніше тут.

Крім того, до 30 червня 2023 року діє заборона вилову раків.

Управляння Державного агенства меліорації

та рибного господарства