Дмитро Лунін підбив підсумки 2022 року

Дата: 27.12.2022 10:30

Дмитро Лунін підбив підсумки 2022 року

26 грудня начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін провів пресконференцію, на якій підбив підсумки 2022 року.

«Поспілкувалися з журналістами про рік життя Полтавщини, про мій рік роботи як очільника обласної адміністрації. Говорили про оборону та безпеку, підтримку наших воїнів і переселенців, фронтових областей. Про розвиток медицини, роботу гуманітарного штабу, ситуацію в аграрній, економічній, освітній, соціальній сферах і цифровізації», - розповів Дмитро Лунін.

Також очільник області розповів, що рік був непростим, воєнним, але всі українці й жителі області зокрема були згуртованими й міцними. Відповідальними й незламними.

«Ми продовжуємо допомагати ЗСУ і переселенцям, удосконалювати нашу медицину, тримати аграрний та економічний фронт, вчити дітей, розвивати ІТ-сферу. Разом до перемоги! Все буде Україна!», - наголосив Дмитро Лунін.