На Полтавщині з початку війни пролунало 855 тривог

Дата: 27.12.2022 11:44

На Полтавщині з початку війни пролунало 855 тривог

Із початку повномасштабного вторгнення росії на територію України на Полтавщині пролунало 855 сирен. Тривоги лунали  280 днів та більше 740 годин.

Загалом область пережила 52 обстріли, по Полтавщині було випущено 101 ракету та 11 дронів. І хоча наші ППО відчайдушно та вправно боролися з ворогом, але ми маємо 10  зруйнованих та 266 пошкоджених об’єктів.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін на річній підсумковій пресконференції 26 грудня.

«Найстрашнішим злочином був ракетний розстріл ТЦ «Амстор» у Кременчуці, а найскладнішу ситуацію російські ракети створили нам з теплопостачанням також в Кременчуці», – розповів Дмитро Лунін.

Повномасштабне вторгнення перекреслило дуже багато планів. Однак, Дмитро Лунін зазначив, що незважаючи на війну, багато планів з мирних часів, особливо в галузі медицини, нам вдалося реалізувати. Попри війну вдалося реалізувати низку планів. Пріоритетом для Полтавської стали оборона, військові, переселенці, допомога фронтовим областям і забезпечення нормального, наскільки це можливо, життя Полтавщини.

Нині в області сформовано кілька ліній ешелонованої оборони на кількох напрямками, зведено десятки кілометрів траншей і протитанкових ровів,  кілька сотень ВОПів, бліндажів та капонірів

На Полтавщині найкраща система оповіщення в Україні.  Працюють 300 сирен (125 сирен у громадах відремонтували за час війни).