На Полтавщині відзначили медиків державними та обласними нагородами

Дата: 28.12.2022 13:58

На Полтавщині відзначили медиків державними та обласними нагородами

27 грудня начальник Полтавської обласної  військової адміністрації Дмитро Лунін вручив медичним працівникам державні та області нагороди. Зокрема лікарів відзначили Почесними Грамотами Кабінету Міністрів, Подяками Прем’єр-міністра, медалями Ради національної безпеки і оборони України та Почесними грамотами обласної адміністрації.

«2022-ий рік був для всіх роком випробувань, зокрема й для медиків Полтавщини. Ви тримаєте свій «фронт», попри навантаження, яке зросло в рази. Лікування переселенців, поранених і повсякденна робота. Все це – на ваших плечах, – зауважив Дмитро Лунін. – Зі свого боку ми підтримуємо медичну галузь і продовжуватимемо це робити. Я захоплююся українськими медиками як справжніми героями. Ви заслуговуєте найвищих похвал».

Також медзакладам Полтавщини передали роутери та комутатори.

«Сьогодні 5 комутаторів отримав обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф для розширення локальної мережі інтернет. 5 Wi-Fi роутерів передаємо ще чотирьом медзакладам для забезпечення доступу до інтернету в укриттях», – розповів заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко.

За його словами, роутери отримали 4-та Полтавська міська лікарня, Полтавська дитяча міська лікарня, Кобеляцька міська лікарня і Гребінківський ЦПМСД.