Військовослужбовцям передали 20 модулів для комфортного проживання

Дата: 29.12.2022 16:48

Військовослужбовцям передали 20 модулів для комфортного проживання

За кошти обласного бюджету закуплені 20 модулів для комфортного проживання військових. Вони розраховані як для наземного, так і підземного проживання. Устатковані 4 комплектами ліжок, у два яруси. В них є металева шафа, буржуйка з сушкою для взуття.

«Продовжуємо активно допомагати нашим військовослужбовцям, 20 контейнерів для комфортного розміщення особового складу наших воїнів героїв. У цьому році це не остання допомога», – розповів заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Максим Калінін.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький розповів, що модулі вже пройшли випробування й усі корекції виробником враховані.

Комплектація має сертифікацію, контейнери можна підключати до електроенергії чи генератора. Виготовили їх за кошти обласного бюджету, за програмою  підтримки тероборони та за зверненням військової частини. Тендер проведений у короткий термін і передається до військових.

Вартість одного модуля – 450 тисяч гривень.