Регіональна комісія з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, розглянула 30 справ

Дата: 06.01.2023 13:23

5 січня в Полтавській обласній військовій адміністрації відбулось засідання Регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Її провів голова Регіональної комісії, заступник начальника Полтавської облвійськадміністрації Олексій Бруслик.

Представники структурних підрозділів облвійськадміністрації, громадських організацій ,,Ветеранів та інвалідів Полтавської області ,,Союз Чорнобиль України” та ,,Фонд інвалідів Чорнобиля Полтавської області”, які входять до складу комісії, розглянули 30 справ.

За результатами розгляду документів Регіональною комісією прийняті рішення щодо видачі заявникам посвідчень відповідних категорій. Зокрема, посвідчень учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, дружинам померлих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, смерть яких пов’язана з наслідками катастрофи. Прийнято рішення щодо видачі повторних посвідчень у зв’язку з їх псуванням, втратою або зміною прізвища заявником. Також розглянуто питання та прийнято рішення про внесення запису до посвідчень громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до 1 категорії у зв’язку зі зміною або продовженням групи інвалідності. Також роглянуто справи дітей, які отримали інвалідність внаслідок аварії.